اکانت های اینترنت بعد از مرگ چه می کنند؟

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید بعد از مرگ اکانت های اینترنتی شما چه می شود؟ آیا در وصیت نامه به آنها اشاره می کنید؟ اصلا این کار لازم است؟ در زندگی کنونی که حساب و کتابی پایش نیست و به قول بعضی ها ممکن است صبح از خانه بیرون برویم و دیگر به خانه بر نگردیم. بهتر است حواسمان به آینده زندگی آنلاین مان باشد.

/ 4 نظر / 25 بازدید
سحر

هر روز بامداد ..... لحظه ای چند آرنج خود را بر درگاه پنچره آسمان بگذار و دیده بر چهره پروردگار خویش بدوز سپس با تصویری از این دیداركه در دلت نقش بسته است نیرومند و استوار برای روبرو شدن با یک روز دیگر به پیش رو. سلام دوست نازنين طاعات و عبادات مقبول درگاه حق تعالي با آرزوي روز و روزگاري خوش و خرم ....دوست داشتی به من سربزن....التماس دعا[گل]

سعید

سلام. بله فکر کردیم و بنا است در وصیت نبشته شود. ممنون

zorba

هیچی داداش.. پدرام دیوونه برای من فرستاد که روز 3 مهر قرار توی پارک هنرمندان.. منم برای تو و مرجان و مجمد گلبرگ فرستادم... بد نیست.. اگه قابل میدونی بیا ببینیمت.. دلمون برات تنگ شده... اقا پسر گلت رو هم بیار زیارتش کنیم..

صادق

سلام...من همیشه به سرنوشت وبلاگم فکر می کنم.اینکه نفر بعد از من توی وبلاگم چه پیامی رو قراره بنویسه...ولی به هرحال بابت یادآوری اینجور مسائل ممنون...موفق باشید.