پديده هاى مشابه

رويش گياه، زنده شدن انسان پس از مرگ, از آن جهت كه حيات مسبوق به موت است شبيه روييدن گياه در زمين, بعد از خشكى و مردگى آنست. از اين رو, تامل در اين پديده كه همواره در جلو چشم همه انسانها رخ مى دهد كافى است كه به امكان حيات خودشان بعد از مرگ, پى ببرند. و در واقع, آنچه موجب ساده شمردن اين پديده و غفلت از اهميت آن شده عادت كردن مردم به ديدن آن است و گرنه از جهت پيدايش حيات جديد, فرقى با زنده شدن انسان, بعد از مرگ ندارد.
هرچی ميکشيم از اين عادت لعنتيه!نه؟

/ 35 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
zorba

انقدر در کشتی عشقت نشينم تا سحر/ يا به ساحل ميرسم يا غرق دريا ميشوم/.... سلام با مرام/..حال و احوال که خوبه الحمدلله... به هادی هم سلام من رو برسون..(بوسسسسسسسسسسسسسسسسس)

mori

به نظر من زنده شدن پس از مرگ يك زنده شدن روحي است نه جسمي//آپ كردم

سيد محمد

سلام ... همه ما اين آيات خداوندی رو می بينيم ... اما همون طور که گفتيد ::: امان از عادت ::: ... يا علی ...

yeganeh

اما از طرفی همه اينها که گفتی خبر از يه زندگی دوباره هم می دن، خبر از یه دنیایی بعد از این دنیا.

zorba

يار ما چون گيرد اغاز سما./ قدسيان در عرش دست افشان کنند/.... سلام

طناز دختر شاه پریون

؛ با تو بودن ؛ وقتی دستام خالی باشه، وقتی باشم عاشق تو، غیر دل چیزی ندارم، که بدونم لایق تو دلمو از ماله دنیا به توهدیه داده بودم با تموم بی پناهی به تو تکیه داده بودم هر بلایی سرم اومد همه زجری که کشیدم همه رو به جون خریدم ولی از تو نبریدم هر جا بودم، با تو بودم هر جا رفتم، تو رو دیدم تو سبک شدن تو رویا همه جا به تو رسیدم اگه احساسمو کشتی، اگه از یاد منو بردی اگه رفتی بی تفاوت، به غریبه سر سپردی بدون اینو که دل من، شده جادو به طلسمت، یکی هست این ور دنیا، که تو یادش مونده اسمت / راستی به دوستمون ستاره شبهای شرجی نخلستون هم سر بزن ممنونم negahetabdar.persianblog.ir

reyhon banafsh

مرگ ترس نداره مرگ برای باز ماندگان سخته چون دلتنگی و بدون يار بودن و بدونه همدم بودن سخته به خونه کوچيک من سر بزن خيلی تنهام

zorba

گفته بودم که به خوبان ندهم دل هرگز/ باز چشمم به تو افتاد و گرفتار شدم/..... سلام فولکس جان/... اوه ببخشيد پاسات عزيز.(چشمک+بوسسسسسسس)

zorba

مخلصيم پدر جان...ما هميشه در خدمتيم...يه بنده سدت به سينه و عاشق سينه چاک(چشمک)/

zorba

همه شب نهاده ام سر چو سگان بر استانت/ که رقيب در نيايد به بهانه جدايی.....سلام